Desktopowe

Dedykowane rozwiązania dla Twojej firmy

Tworzenie oprogramowania

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania na zlecenie. Dysponujemy gromadzonym przez wiele lat doświadczeniem w doradztwie IT oraz w integracji systemów informatycznych. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, takiego jak na przykład aplikacje webowe, firmware, systemy dedykowane, PC software, programy na urządzenia przenośne – właściwie przystosowanego do wymagań i zapotrzebowań klienta. Nasz zespół jest znakomicie wykwalifikowany i ambitny, dzięki czemu z chęcią podejmuje się skomplikowanych i wymagających zleceń. Wierzymy, że dzięki ścisłej współpracy z klientem możemy bliżej poznać jego wymagania oraz odpowiednio dostosować tworzony system.


Programowanie na zlecenie

Tworzenie programów na zamówienie to już od dawna nasza niekwestionowana specjalność. Projektowane przez nas aplikacje zawsze idealnie wpisują się w aktualne potrzeby branży, w jakiej działa nasz klient. Warto pamiętać, że nie w przypadku każdej firmy dobrze sprawdzą się rozwiązania open source, ponieważ niekoniecznie będą one dostosowane do specyfiki danej działalności. Tylko programowanie na zlecenie zapewnia idealne dopasowanie danego narzędzia do funkcjonowania określonego biznesu, ponieważ jest realizowane indywidualnie. Nasza oferta obejmuje nie tylko samo pisanie programów, ale również kompleksowe doradztwo oraz wsparcie przy sporządzaniu specyfikacji.


Nieszablonowość

Programy dedykowane posiadają określone funkcje, których brak w standardowych usługach. Jeśli czujecie Państwo, że w Waszym serwisie brakuje czegoś specjalnego, to jest to rozwiązanie dla Was. Zaprojektujemy i wdrożymy aplikacje internetowe, które spełnią Państwa oczekiwania. Rozszerzą one funkcjonalności Państwa serwisu. Spersonalizowane systemy informatyczne sprawią, że wszelkie prace będą wykonywane szybko i intuicyjnie. Dodatki, stworzone specjalnie dla Państwa uczynią Waszą stronę jeszcze bardziej atrakcyjną dla odwiedzających. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej fantazyjnym życzeniom.

Czym się możemy zajać?

 • systemy zarządzania siecią pracowników
 • systemy rekrutacyjne
 • systemy zarządzania zadaniami/projektami/procesami
 • systemy CRM / internetowe biura obsługi klienta
 • intranet / portale korporacyjne
 • systemy rezerwacji i wynajmu
 • systemy ekspertowe i zarządzania wiedzą
 • systemy gromadzenia, analizy i prezentacji danych
 • systemy zamówieniowo-sprzedażowe
 • systemy magazynowe
 • systemy trackingowe (śledzenia przesyłek)
 • systemy ankietowo-badawcze
 • systemy masowego fakturowania i przetwarzania płatności
 • systemy zarządzania flotą pojazdów
 • portale internetowe, serwisy WWW, e-biznes
 • sklepy internetowe

Kluczowym działem w naszej działalności

Budowa aplikacji

Nowoczesne projektowanie skupia się wokół jasno zarysowanego planu, co pozwala na zdecydowane usprawnienie pracy nad daną aplikacją. Zależy nam na tym, aby przygotowane przez nas aplikacje internetowe zdecydowanie przyspieszały pracę w firmie, przy znacznie mniejszym nakładzie pracy. Oczywiście nie trudno jest dostrzec, że taki sposób organizacji pracy zacznie szybko przynosić duże zyski.


Dedykowane aplikacje dla firm są niezwykle cennym źródłem informacji o każdym aspekcie działalności firmy. Projektowanie w oparciu o indywidualne potrzeby przedsiębiorcy pozwala nam na wykorzystywanie takich narzędzi, jak systemy klasy Business Intelligence, które pozwalają zebrać dane z wielu źródeł, które następnie poddane zostają dokładnej analizie. Wyniki tych automatycznych analiz zostają uporządkowane w formie raportów, które pozwalają stale ulepszać działalność firmy.


Na podobnej zasadzie opiera swoje działanie tak zwany proces Marketing Automation, dzięki któremu odpowiednio skonfigurowane aplikacje internetowe mogą automatycznie zarządzać sferą marketingową firmy i tym samym docierać do większej liczby potencjalnych konsumentów. Możliwe jest również dodanie do funkcji aplikacji prowadzenia bazy klientów, co pozwoli na dokładne oszacowanie miesięcznych zysków.

Tworzenie skutecznie działających aplikacji dedykowanych to jedna z naszych specjalności. Aplikacje dla firm, które tworzymy, dają gwarancję poprawy funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. Przykładem prostej funkcji aplikacji dedykowanej jest na przykład przenoszenie zamówień z platformy Allegro do sklepu internetowego. Taka aplikacja wykonuje więc nawet w minutę pracę, która człowiekowi zajęłaby wiele długich godzin.


Zadzwoń do nas i uzyskaj więcej informacji

Kontakt