Webowe

Wizytówka firmy, CRM a może dedykowane rozwiązania?

Strony, sklepy oraz aplikacjie internetowe

Profesjonalne projektowanie stron WWW i aplikacji internetowych

Strona WWW jest niezbędna, aby skutecznie zbudować świadomość marki zarówno w internecie jak i w świadomości potencjalnych klientów. Ponadto posiadanie strony WWW jest niewątpliwie ważne, gdyż internet jest dziś podstawowym kanałem wymiany informacji. Wykonanie atrakcyjnej strony internetowej, pozwala użytkownikom internetu natychmiast, w łatwy sposób uzyskać istotne informacje na temat produktu czy usługi, a także, w razie potrzeby w prosty sposób, nawiązać kontakt z firmą.


Nie ulega wątpliwości, że odpowiednio zaprojektowany i wykonany serwis internetowy z pewnością przyniesie wymierne korzyści zarówno materialne jak i wizerunkowe. Innymi słowy, odtąd będzie Państwo firma dobrze widoczna w internecie.


Strona internetowa umożliwia na przykład:

 • wypromowanie firmy, marki lub produktu,
 • budowę świadomości istnienia marki wśród grup docelowych,
 • wzmacnianie wizerunku,
 • zaangażowanie potencjalnych klientów,
 • budowę lojalności obecnych klientów,
 • obniżenie kosztów poniesionych na reklamę i PR.


Firmowe strony www głównym lub dodatkowym kanałem dystrybucji, ale także narzędziem i wsparciem działań marketingowych i PR.

Zaufaj naszemu doświadczeniu! Istniejemy na rynku od 2005 roku. Filarem naszej działalności jest projektowanie stron WWW. Mamy na swoim koncie ponad 200 wdrożonych stron i aplikacji internetowych, ale także sklepów internetowych i zaawansowanych rozwiązań B2B. Ponadto, dzięki doświadczeniu oraz wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej, realizujemy projekty w sposób kompleksowy od analizy biznesowej poczynając, poprzez fazę projektowania graficznego, strukturalnego, budowaniu użyteczności interfejsów aż po integracje systemów zarządzania treścią z aplikacjami zewnętrznymi. Współpracujemy ze średnimi i dużymi firmami, korporacjami oraz organizacjami pozarządowymi.


Oferujemy projektowanie stron WWW następujących typów:
 • wizytówki online,
 • strony internetowe,
 • portale informacyjne,
 • strony wizerunkowe,
 • dedykowane portale społecznościowe,
 • sklepy internetowe,
 • internetowe aplikacje dedykowane,
 • systemy zarządzania treścią

Jak pracujemy ?

Każdy prowadzony przez nas projekt strony WWW dzielimy na optymalne i klarowne etapy. Pierwszy etap polega na analizie potrzeb klienta. Na podstawie uzyskanych informacji tworzymy schemat funkcjonalny strony lub aplikacji internetowej. Następnym etapem jest projektowanie graficzne oraz praca nad funkcjonalnością. Kolejnym etapem jest testowanie aplikacji i wdrażanie zmian ujawnionych podczas testowania.


Warto podkreślić, że wszystkie realizowane przez nas strony WWW budowane są w oparciu o system zarządzania treścią (CMS), który niewątpliwie ułatwi samodzielne zarządzanie własną stroną WWW. W związku z tym Państwa strona będzie zawsze aktualna.

Przyszłość Twojego biznesu

Aplikacje internetowe

Dedykowane aplikacje internetowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również tworzenie różnego typu aplikacji bazodanowych i webowych, ułatwiających np. prowadzenie firmy. Podobnie jak w przypadku stron internetowych, aplikacje są w pełni dopasowane do Państwa potrzeb i doskonale uzupełniają tworzone przez nas witryny www.


Tworzenie portali internetowych

Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że zaprojektowana przez nas strona internetowa będzie oryginalna i z łatwością wyróżni się na tle innych witryn Państwa konkurencji. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie tworzenia różnego typu stron internetowych – przygotowywaliśmy je dla rozmaitych klientów z Polski i zza granicy. Wśród ponad 200 stworzonych przez nas witryn internetowych znajdują się zarówno proste strony-wizytówki, portale, jak również firmowe sklepy internetowe.


Mobilne strony i aplikacje www

Przygotowując dla Państwa stronę internetową dokładamy wszelkich starań by była ona w pełni zintegrowana z systemem informatycznym Państwa firmy. Nasze strony działają m.in. w systemach insert, page, comarch. Projektowane przez nas witryny i serwisy oparte są o najnowsze technologie javacsript, php i jquery.


Przyszłość Twojego biznesu

Wyceń projekt