Kariera

Ogrom doświadczenia

Etat, praktyki czy też staż

Oferujemy:
  • pracę w ciekawych i ambitnych projektach
  • pracę w biurze w Łodzi
  • pracę w pełnym lub częściowym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • pracę w zespole młodych ludzi

Zapraszamy wszystkich chętnych kandydatów, studentów i absolwentów.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowiskach:

Back-end czeka!

Programista PHP

Obowiązki:
  • rozbudowa systemów informatycznych
  • tworzenie nowych funkcjonalności systemu w oparciu o analizę potrzeb klienta
  • samodzielna realizacja oraz koordynacja współpracy z zewnętrznymi wykonawcami
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość PHP i wzorców projektowych MVC
  • bardzo dobra znajomość technologii bazodanowych (w szczególności MySQL)
  • bardzo dobra znajomość OOP
  • doświadczenie w tworzeniu rozproszonych serwisów webowych
  • znajomość jednego z framework'ów PHP (w szczególności Laravel, Symfony, Yii itp.)
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT lub SVN)

Mobilny / Stacjonarny

Serwisant komputerowy

Obowiązki:
  • przyjmowanie zgłoszeń awarii komputerowych
  • diagnozowanie i naprawianie uszkodzeń sprzętu komputerowego
  • wykonywanie kopii zapasowych u klientów
  • reinstalacja systemów operacyjnych
  • odzyskiwanie danych
Wymagania:
  • bardzo dobra umiejętność diagnozowania sprzętu komputerowego
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, MacOS
  • znajomość zagadnień sieci komputerowej, systemów kopii zapasowej
  • duża samodzielność, rzetelność
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w zespole
  • podstawowa znajomość środowiska unixowego
  • znajomość G Suite (Google Apps)

Chętnych zapraszamy do przesyłania CV na adres: daniel@sebdan.pl z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).