Poznaj możliwości Fibaro

smart home FIBARO

Inteligentne oświetlenie w Twoim domu

Wyobraź sobie, że nie musisz już myśleć o włączaniu i wyłączaniu oświetlenia w swoim domu. Możesz nim sterować siedząc wygodnie na kanapie bez smartfona pod ręką lub nawet będąc poza domem. Wykorzystaj potencjał oświetlenia, przekonaj się, jak światło tworzy odpowiedni nastrój w każdej sytuacji.

Sterowanie bramami i roletami

Wykorzystaj potencjał współpracujących ze sobą urządzeń automatyki domowej i przekonaj się jakie to wygodne, kiedy wszystko dzieje się samo. Wygodnie zarządzaj bramami i roletami będąc w domu lub zdalnie. Kliknięciem w aplikacji, dostosuj dane pomieszczenie lub cały dom do swoim preferencji.

Idealny klimat w Twoim domu

Wracaj z pracy czy wakacji do odpowiednio ogrzanego domu, wypełnionego świeżym powietrzem o odpowiedniej wilgotności. Korzystaj z harmonogramów i dostosuj ogrzewanie do potrzeb domowników o każdej porze dnia i roku. Zdalnie steruj wentylacją i ogrzewaniem oraz zabezpiecz się na każdą ewentualność.

Bezpieczny dom to podstawa

Miej pewność, że nie ma powodu, aby martwić się o bezpieczeństwo, ciesz się czasem spędzonym w rodzinnym gronie, rozwijaj swoje pasje i odpoczywaj. Twój dom to Twoja twierdza, więc nawet podczas nieobecności wolałbyś wiedzieć, że Twoja prywatność nie jest naruszana. Czujnik ruchu zintegrowany z systemem monitoringu będzie czuwał nad posesją dzień i noc. Kiedy wykryje ruch, otrzymasz powiadomienie z nagraniem, na którym będziesz mógł sprawdzić, czy jest powód do obaw.

Inteligentne urządzenia FIBARO

Certyfikowani instalatorzy systemu FIBAROZamontujemy i skonfigurujemy System dopasowany do Ciebie

System bezprzewodowy

Wykonanie inteligentnego domu w systemie bezprzewodowym możliwe jest nawet w jeden dzień i bez ingerencji w obecny stan instalacji. Wykorzystujemy produkty firmy Fibaro, które pracują w standardzie z-wave dzięki któremu można integrować sprzęt wielu producentów.

  • szybka instalacja w każdym obiekcie
  • brak ingerencji w elementy stałe obiektu
  • elastyczność w modyfikacjach i rozbudowach systemu

System przewodowy

Stworzenie inteligentnego domu oraz budynku na przewodowym systemie wiąże się z ułożeniem odpowiedniej instalacji podczas budowy obiektu, nie mniej jednak przewodowy system inteligentnego budynku pomaga znacznie zredukować koszt wykonania całej instalacji i zwiększa niezawodność.

  • rekomendowana na etapie budowy obiektu
  • niższy koszt
  • wysokie bezpieczeństwo i stabilność systemu

Wszystkie urządzenia w jednej aplikacjiSteruj swoim inteligentnym domem

Intuicyjny dashboard aplikacji został zaprojektowany tak, aby wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego zarządzania domem było pod ręką, gdy tylko włączysz aplikację. Wystarczy moment i już wiesz, co dzieje się w całym domu.

Dom zabezpieczony jednym kliknięciem

FIBARO Home Center pozwala nie tylko na zdalne zamknięcie okien i wyłączenie urządzeń elektrycznych, ale również na uzbrojenie alarmu. Miej pewność, że Twój dom jest zabezpieczony.

Zdalne sterowanie roletami

Steruj roletami w wybranym pomieszczeniu lub całym domu, pojedynczo lub kilkoma na raz bez wstawania z kanapy, a nawet będąc poza domem.

Ciepło na życzenie

Wracając do domu po spacerze w deszczu lub bitwie na śnieżki z dziećmi, chciałbyś wrócić do bardziej ogrzanego domu. Sięgnij po telefon i wybierz temperaturę, którą chcesz zastać w domu po powrocie.

Ochrona tego, co najcenniejsze

W sytuacjach zagrożenia myślimy przede wszystkim o naszych najbliższych, o tym, czy są bezpieczni. Nie pozwól na to, żeby niepokój o zdrowie Twojej rodziny i troska o dobytek towarzyszyły Ci na co dzień. Dzięki urządzeniom FIBARO masz pewność, że trzymasz rękę na pulsie, ponieważ Twój dom od razu zareaguje na niebezpieczną sytuację.

Multimedia i AGD które wiedzą co robić

Pozwól, żeby sprzęty w Twoim domu myślały za Ciebie, kiedy tego potrzebujesz, ułatwiały Ci życie i poprawiały samopoczucie. Korzystanie z automatycznego odkurzacza może być jeszcze wygodniejsze. Wypowiedz komendę ’Hey Google, start clean up’ do asystenta głosowego Google Home Hub i zajmij się swoimi sprawami, kiedy odkurzacz dba o porządek. Kiedy pralnia znajduje się w odległym zakątku domu, możesz otrzymywać powiadomienie o zakończeniu prania. Dodatkowo zamrugają wówczas lampy w pokoju i salonie, na wypadek gdybyś nie miał ze sobą smartfonu wykonując domowe obowiązki. Uruchamiając scenę Dobranoc, nie tylko możesz przygotować swój dom na spokojną noc uzbrajając alarm, czy włączając oczyszczacz powietrza. Uprzednio przygotowane pralka i zmywarka, mogą włączyć się w momencie dostępności tańszej taryfy energetycznej.

Instalacja

Oświetlenie

Alarm

Monitoring

Zdalne sterowanie

Oszczędność

Nastrojowy dom dopasowany do Ciebie

Osobny pokój na każdą okazję to dobre rozwiązanie, ale nie każdy z nas lubi taką ekstrawagancję. Twój salon może być idealnym miejscem na dziecięce przyjęcie urodzinowe, romantyczny wieczór we dwoje, a nawet taneczne spotkanie z przyjaciółmi. Jeśli zadbasz o odpowiedni nastrój, wnętrze zmieni się i dopasuje do okoliczności. Podpowiadamy Ci jak stworzyć idealny nastrój do relaksu, zabawy i każdej innej sytuacji. Wydobądź potencjał swoich wnętrz!

Piękny ogród przez cały rok

Ciesz się swoim ogrodem w pełnej krasie bez zbędnego wysiłku. Dbaj o każdy jego zakątek, dostosowując częstotliwość koszenia trawy oraz podlewania do warunków pogodowych, pory roku i preferencji roślin. Relaksuj się w otoczeniu ulubionych roślin w przyjemnie oświetlonym i bezpiecznym ogrodzie, w którym wszystko dzieje się samo.

Zadzwoń do nas i uzyskaj więcej informacji
Jeśli masz więcej pytań bądź jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu.