Obsługa informatyczna dla firm

Outsourcing IT

Nasi wykwalifikowani informatycy zapewnią kompleksową obsługę informatyczną Państwa firmie. Współpracując z nami zyskacie pewność, że infrastruktura informatyczna w Waszej firmie będzie działać bez zarzutu.

Usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy

Infrastrukturę stworzymy od podstaw niezależnie od wielkości Państwa firmy. Jeśli infrastruktura już istnieje, zmodernizujemy jej środowisko i zabezpieczymy najważniejsze dane. Wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, któremu proponujemy szeroki wachlarz usług dopasowanych do jego potrzeb.

Oferujemy krótki termin realizacji prac serwisowych

Zakres naszych usług obejmuje także rozwiązywanie typowych problemów, które pojawiają się w trakcie eksploatacji firmowej infrastruktury informatycznej. Są to m.in. audyt i inwentaryzacja sprzętu komputerowego, zabezpieczenia sieci lokalnej, archiwizacja danych, jak również systematyczne dokonywanie konserwacji sprzętu komputerowego. W ramach usług proponujemy też doradztwo eksploatacyjne i pomoc zdalną – pojawiające się usterki naprawiamy najszybciej, jak to tylko możliwe.

Wpływamy na lepszą wydajność Państwa pracowników

W ofercie Sebdan.pl znajdziecie Państwo również opcję stworzenia systemów wspomagających bieżącą działalność Waszych firm. Są to systemy finansowo-sprzętowe, magazynowo-handlowe, kadrowo-płacowe, ERP, itp., które stworzone tylko dla Państwa, ułatwią np. prowadzenie księgowości czy magazynowanie towarów. Systemy tworzone są pod konkretnego klienta i w oparciu o jego oczekiwania.

Infrastruktura

Zarządzanie infrastrukturą informatyczną, sieciową i telekomunikacyjną w obrębie firmy. Zapewnienie ciągłości dostępu do sieci WAN, analiza ofert dostawców, możliwość instalacji łącza zapasowego w dowolnej dostępnej technologii.

Serwery

Utrzymanie ciągłości działania, wirtualizacja maszyn fizycznych, aktualizacje, wdrożenia, naprawy, koordynowanie zleceń gwaranycjnych i pogwarancyjnych z zachowaniem umownych czasów SLA.

Audyt licencji

Inwentaryzacja posiadanego oprogramowania, audyt legalności, renegocjacja niekorzystnych umów, zmiana rozwiązań na dopasowane do specyfiki i możliwości finansowych.

Kopie zapasowe

Wdrażanie systemów kopii zapasowych w formie rozwiązań typu storage, zarządzanie i monitorowanie kopiami zapasowymi, offsite backup do rozwiązań typu cloud.

Sieci WLAN

Budowa sieci WLAN, zarządzane punkty dostępowe poprzez centralny kontroler, konfiguracja wielu identyfikatorów SSID z odpowiednimi prawami dostępu do zasobów, sieci typu hotspot / guest.

Sieci LAN

Budowa okablowania strukturalnego, konfiguracja urządzeń sieciowych, konfiguracja wirtualnych sieci prywatnych VLAN dla zapewnienia bezpieczeństwa i separacji zasobów.

Pomoc zdalna Szybko, sprawnie i gdziekolwiek nas potrzebujesz!

Pobierz aplikację dedykowaną dla użytkowanego systemu i zadzwoń pod numer +48 42 208 09 71, a my postaramy się rozwiązać problem w mgnieniu oka! Bez tracenia czasu na dojazd dzięki czemu nie trzeba czekać aż ktoś się zjawi, zarazem optymalizując cenę usługi do minimum.

Zadzwoń do nas i uzyskaj więcej informacji
Jeśli masz więcej pytań bądź jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu.