Dystrybucja oprogramowania

Wdrożenie i pełne wsparcie

InsERT
Oprogramowanie InsERT

Systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online w małych i średnich firmach a także kompleksowy system ERP.

InsERT

nexo

nexo
InsERT

GT

GT
InsERT

vendero

vendero
InsERT

Subiekt 123

Subiekt 123
ESET
Rozwiązania ESET dla biznesu

Rozwiązania ESET chronią Twój biznes zapewniając ochronę urządzeniom z systemem Windows, Mac, Android, Linux, chroniąc nie tylko przed szkodliwym oprogramowaniem. Jest to rozwiązanie które gwarantuje skuteczność działania w połączeniu z szybkością i łatwą obsługą dla klienta.

Ochrona stacji roboczych

Ochrona serwerów plikowych

Enterprise Edition

ESET Endpoint Security

Wybierz skuteczną ochronę swoich stacji roboczych i korzystaj z wielu możliwości oferowanych przez rozwiązania ESET, m.in. z kontroli dostępu do stron internetowych, dwukierunkowego firewalla czy filtra antyspamowego.

ESET Endpoint Security Suite

Najwyższy standard ochrony ESET, zapewniają zaawansowane moduły aplikacji, t.j. kontrola dostępu do stron internetowych, dwukierunkowy firewall i filtr antyspamowy. Moduły te zapewniają dodatkowe warstwy ochrony sieci firmowej i pracowników mobilnych.

ESET Secure Enterprise

Pakiet rozwiązań zapewniający kompleksową ochronę rozbudowanych sieci firmowych, począwszy od bramy internetowej, przez serwery pocztowe i plikowe, aż po stacje robocze i urządzenia mobilne. Rozwiązanie to zapewnia maksymalny poziom ochrony na różnych platformach systemowych.

ESET Endpoint Antivirus

Zabezpiecz swoje stacje robocze oraz urządzenia mobilne przed zagrożeniami, atakami i kradzieżą danych. Zarządzaj wszystkimi rozwiązaniami ESET z poziomu jednej konsoli.

ESET Endpoint Antivirus Suite

Zabezpiecz sieć firmową i chroń komputery, urządzenia mobilne i serwery plików przed nowymi zagrożeniami i kradzieżą danych. Zarządzaj ochroną sieci z poziomu jednej konsoli.

ESET Secure Enterprise AV Level

Zabezpiecz wszystkie stacje robocze w firmie, bez względu na wykorzystywaną platformę systemową (Windows, OS X, Linux). Chroń urządzenia mobilne, serwery plików i poczty. Zadbaj o skuteczną ochronę bramy internetowej, filtrując komunikację HTTP i FTP.

Zadzwoń do nas i uzyskaj więcej informacji
Jeśli masz więcej pytań bądź jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu.