Lata współpracy z wieloma firmami

Doświadczenie przekute w markę

Już od 14 lat specjalizujemy się w kompleksowym wsparciu informatycznym przedsiębiorstw. Naszym przesłaniem jest całościowe podejście do oczekiwań i zadań stawianych nam przez naszych Klientów.

Zapewniamy przedsiębiorstwom pełną opiekę informatyczną realizowaną w modelu outsourcingowym. Naszym celem jest zabezpieczenie ciągłości pracy oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych Klienta. Nasze kompetencje w przedmiotowym zakresie zarówno wdrożeń jak i serwisu doceniło wiele firm wymagających najwyższej jakości obsługi i profesjonalizmu.

Torimex Dystrybutor surowców chemicznych

SEBDAN jest zarówno rzetelnym dostawcą sprzętu komputerowego spełniającego nasze wysokie wymagania, jak i sprawnym, w pełni fachowym wykonawcą usług informatycznych i programistycznych. Przebieg naszej dotychczasowej współpracy oceniamy wysoko. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm działania, doświadczenie w branży oraz solidność w wykonywaniu zleconych prac. Z przyjemnością polecamy tą firmę wszystkim, którzy oczekują sprawnego, solidnego i terminowego wykonania usług.

LineximTK Hurtownie tkanin i dzianin

Niniejszym potwierdzamy, iż ściśle współpracujemy z firmą SEBDAN z siedzibą w Łodzi, która w sposób rzetelny oraz profesjonalny prowadzi usługi w zakresie IT oraz dedykowanych aplikacji. Kompetentność, rzetelność i duża skuteczność w połączeniu z wysoką kulturą pracowników to cechy, które wyróżniają tę firmę na tle innych w branży IT. Obsługa klientów prowadona jest profesjonalnie, z należytą starannością i dużym zaanażowaniem. Mając na uwadze zawarte powyżej aspekty działania firmy SEBDAN, stanowi odpowiedniego partnera do polecenia.

Leroy Merlin Magazyn centralny w Strykowie

Wielomiesięczną współpracę z firmą SEBDAN oceniamy bardzo pozytywnie. Ogromna wiedza i umiejętności praktyczne oraz godny podziwu profesjonalizm w realizacji wytyczinych celów zrobiły na nas duże wrażenie. Dobry i co najważniejsze skuteczny kontakt z działem serwisu oraz błyskawiczna reakcja jest warta jak najbardziej szerokiego rozpropagowania. Firma SEBDAN jest godna polecenia każdej instytucji która ceni sobie bezpieczeństwo informatyczne oraz bezproblemowe funkcjownowanie systemów informatycznych.

RealizacjeSprawdź nas

Zadzwoń do nas i uzyskaj więcej informacji
Jeśli masz więcej pytań bądź jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu.

Zaufali Nam Zaufanie walutą przyszłości