QNAP

Bezpieczeństwo sieci oraz danych

Dystrybucja urządzeń sieciowych, serwerów, systemów POS

ZyXEL

W myśl wizji łączenia całego świata, Zyxel tworzy kompleksowe rozwiązania sieciowe dla firm takie jak przełączniki sieciowe, bezprzewodowe sieci LAN, urządzenia zabezpieczające oraz bramy. Wydajne i niezawodne wyposażenie sieciowe od firmy Zyxel - jednej z niewielu firm, która posiada wszystkie kluczowe technologie do produkcji biznesowych linii produktów - umożliwia administratorom w pełni innowacyjny sposób integracji przełączników sieciowych, punktów bezprzewodowych i bram. Zintegrowana sieć One Network obejmuje LAN, WLAN i Bramę.

Bramy zabezpieczające
Przełączniki
Punkty dostępowe
Bramy Hotspot

QNAP

Serwer NAS jest sprzętem umożliwiającym przechowywanie, dostęp i udostępnianie danych w bezpieczny sposób. Dzięki wykorzystaniu bezpiecznych połączeń, technologi RAID, systemów do backupu danych i pełnego szyfrowania danych dyski sieciowe QNAP zabezpieczają dane w domu i firmie prowadząc do zminimalizowania szansy utraty danych. Według statystyk co najmniej 25 procent użytkowników komputerów na całym świecie doświadcza każdego roku utraty danych dzięki czemu dostrzegamy potrzebę tworzenia kopii zapasowej.

  • UDOSTĘPNIANIE DANYCH
  • POBIERANIE PLIKÓW
  • TRANSKODOWANIE MULTIMEDIÓW
  • KOPIA ZAPASOWA
  • WIRTUALIZACJA
  • SERWER VPN
Flashcom

System POS, inaczej program POS to zestaw złożony ze sprzętu komputerowego – terminalu dotykowego połączonego z oprogramowaniem sprzedaży albo gastronomicznym. Zestaw jest dedykowany do takich działalności, jak sklepy detaliczne, punkty gastronomiczne, restauracje, kawiarnie czy bary szybkiej obsługi. Podobnie jak w retail każda z operacji sprzedaży jest zapisywana w bazie danych, z małym wyjątkiem tzw. elementami produkcji czyli receptur. W systemach do gastronomii jednym z najważniejszych elementów prowadzenia tego biznesu jest rozliczenie kosztowe kupowanych składników z których konstruuje się gotowe potrawy, dania czy gotowe produkty. Oprogramowanie POS do restauracji powinno w sobie zawierać taką funkcjonalność. Najlepszym rozwiązaniem jest automatyczny rozchód składników podczas sprzedaży gotowych produktów.

Zadzwoń do nas i uzyskaj więcej informacji

Kontakt