Obsługa informatyczna firm

Outsourcing IT

Obsługa informatyczna dla firm

Nasi wykwalifikowani informatycy zapewnią kompleksową obsługę informatyczną Państwa firmie. Współpracując z nami zyskacie pewność, że infrastruktura informatyczna w Waszej firmie będzie działać bez zarzutu.

Indywidualne podejście

Usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy

Infrastrukturę stworzymy od podstaw niezależnie od wielkości Państwa firmy. Jeśli infrastruktura już istnieje, zmodernizujemy jej środowisko i zabezpieczymy najważniejsze dane. Wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, któremu proponujemy szeroki wachlarz usług dopasowanych do jego potrzeb.

Szybkie reagowanie

Oferujemy krótki termin realizacji prac serwisowych

Zakres naszych usług obejmuje także rozwiązywanie typowych problemów, które pojawiają się w trakcie eksploatacji firmowej infrastruktury informatycznej. Są to m.in. audyt i inwentaryzacja sprzętu komputerowego, zabezpieczenia sieci lokalnej, archiwizacja danych, jak również systematyczne dokonywanie konserwacji sprzętu komputerowego. W ramach usług proponujemy też doradztwo eksploatacyjne i pomoc zdalną – pojawiające się usterki naprawiamy najszybciej, jak to tylko możliwe.

Aplikacje

Wpływamy na lepszą wydajność Państwa pracowników

W ofercie Sebdan.pl znajdziecie Państwo również opcję stworzenia systemów wspomagających bieżącą działalność Waszych firm. Są to systemy finansowo-sprzętowe, magazynowo-handlowe, kadrowo-płacowe, ERP, itp., które stworzone tylko dla Państwa, ułatwią np. prowadzenie księgowości czy magazynowanie towarów. Systemy tworzone są pod konkretnego klienta i w oparciu o jego oczekiwania.

Szybko, sprawnie i gdziekolwiek nas potrzebujesz!

Pomoc zdalna

Pobierz aplikację dedykowaną dla użytkowanego systemu i zadzwoń pod numer +48 42 208 09 71, a my postaramy się rozwiązać problem w mgnieniu oka! Bez tracenia czasu na dojazd dzięki czemu nie trzeba czekać aż ktoś się zjawi, zarazem optymalizując cenę usługi do minimum.

Skontaktuj się z nami

Kontakt